Netanyahu: Gazze'ye Saldırıları Sürdürün
Üç Aylar: Receb, Şaban ve Ramazan...
'İş Bulma Duası' En Çok Arananlar Listesine Girdi
İstanbul Sözleşmesi Yeniden Gözden Geçirilecek
Bu haber 18 Aralık 2019, Çarşamba 13:46 tarihinde eklendi. 501 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MERKEZ DELEGE SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7. Olağan Kongresi kapsamında Edirne’de merkez mahalle ve köy delege seçimini gerçekleştirdi.
MERKEZ DELEGE SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Köyler ve ilçe merkez mahalleleri için saat 10.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan delege seçimleri Edirne AK Parti il binasında gerçekleştirildi. Merkez, mahalle ve köylerde 18 bin üyenin bulunduğu AK Parti, delege seçimleri için sandığa gitti. Toplam 24 mahallede 400 delege seçimi için oy kullanıldı. Cumartesi günü saat 10.00’da başlayan seçimlerde İl Başkanı Belgin İba’da oyunu kullandı.

AK Parti 7’inci olağan kongre süreci kapsamında merkez mahalle ve köy delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini dile getiren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “sabah saat 10.00'dan akşam 18.00’a kadar merkez mahalle delege seçimini gerçekleştirdik.” Şeklinde konuştu.

Merkez olarak toplam 24 mahalledeki 18 bin üyeye gerek sms gerekse sosyal medya üzerinden delege seçimine oy kullanması için bilgilendirme mesajı yolladıklarını ifade eden İba, “Mahalle delege seçimlerimizde katılım gayet güzel. Şubat ayında ilçe kongrelerimiz başlıyor. Haziran-Temmuz ayına kadar ilçe kongrelerimizi bitirmeyi hedefliyoruz. Sonrasında il kongremizi düzenleyeceğiz.” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba yapılan seçimlerin Edirne’ye hayırlı olması temennisinde bulundu. AK Parti Merkez mahalle, köy delege seçimleri 21 Aralık 2019 Cumartesi günü başlayıp, 22 Aralık2019 Pazar günü son buldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali