Netanyahu: Gazze'ye Saldırıları Sürdürün
Üç Aylar: Receb, Şaban ve Ramazan...
'İş Bulma Duası' En Çok Arananlar Listesine Girdi
İstanbul Sözleşmesi Yeniden Gözden Geçirilecek
Bu haber 02 Ocak 2020, Perşembe 18:14 tarihinde eklendi. 278 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

’MİLYONER’’ SEÇMELERİ EDİRNE’DE

Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan Milyoner yarışmasının Edirne seçmeleri bugün yapılan mülakatlarla başladı. Kanalın program koordinatörü Atila Irgılata, ‘’ Hep soruluyor paralar veriliyor mu diye, evet kanalımız hepsini veriyor. Kim bilir belki 1 milyon bu sene Edirne’ye çıkar.’’ Diye konuştu.
’MİLYONER’’ SEÇMELERİ EDİRNE’DE

Milyoner yarışmasının Edirne seçmeleri başladı. Yüzlerce vatandaş mülakata katılabilmek için sıraya girdi. 2 gün sürecek olan seçmelerin ikinci ayağı yarın 10:00 ile 18:00 arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Salonunda yapılacak. Program koordinatörü Atila Irgılata yaptığı açıklamada, ‘’ Daha önce Türkiye’nin çeşitli yerlerine gittik. Bugüne kadar sadece 1 kez 1 milyon lira verebildik ama bugüne kadar tam 50 milyon lira dağıttık.’’ Dedi.


Yaklaşık 5 yıldır bu yarışma programı bize mülakata gelemeyen ama katılmak isteyen illerdeki kişilerin, seyircilerimizin ayaklarına gidip, mülakat yapıp onların mülakatlarını daha hızlı sonuçlandırmak için, onları yarışmaya davet etmek için buradayız. Bu bizim sanırım 9. Durağımız. Daha önce Türkiye’nin çeşitli yerlerine gittik. Bugüne kadar sadece 1 kez 1 milyon lira verebildik ama bugüne kadar tam 50 milyon lira dağıttık. Hep kafalardadır bu paralar veriliyor mu diye ATV bu paraları veriyor bu söyleyeyim. Bugüne kadar sadece 1 kişi 1 milyon lirayı aldı ama 3 kişi 1 milyon liralık soruya gelebildi. Bunların üçü de Anadolu’nun çeşitli güzel illerindendi. Belki bu sene Edirne’ye çıkar bu şans. Edirne’den bir gencimiz veya orta yaşlımız veya Edirne’de yaşayan bir vatandaşımız bu parayı alır. Ama bu parayı almasa bile 250bin lira, 125bin lira, 60bin lira gibi diğer rakamlarda var. Sadece joker haklarını doğru kullanırlar ise bu paralara ulaşabilirler. Biz çok teşekkür ediyoruz Edirne’ye.


Konuşmasında mülakat sistemine de değinen Irgılata, ‘’Bu ilk mülakatımız. İkinci mülakat için İstanbul’a çağırıyoruz. İstanbul’da yapılacak mülakattan önce 10 soruluk yazılı bir test sınavımız oluyor.’’ Diye konuştu.Normalde İstanbul’da yapılıyor bizim mülakatlarımız. İki aşamalı oluyor. Önce bir bilgisayar elemesi yapılıyor.  Gelen başvurular bilgisayar elemesinden geçiriliyor. İl bazında yaptığımız mülakatlarda biz bu bilgisayar elemesini atlatıp mülakat yapmış oluyoruz. Bu ilk mülakatımız. İkinci mülakat için İstanbul’a çağırıyoruz. İstanbul’da bu mülakattan önce yazılı sınavımız oluyor 10 soruluk test sınavımız. Test sınavında önemli olan 10 soruya da doğru cevap vermek değil. Bize başvuranların bilgilerinden ziyade soruları çözdükleri çabaya bakıyoruz. Arkasından da 1 jürimiz var. İkinci mülakatımız jüriden oluşuyor. 5 kişilik jüriden oluşan mülakata davet ediyoruz. Daha sonrada ya bir hafta sonra yarışmaya çağırıyoruz ya da 1 ay içinde.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali