Arap Birliği Açıklama Yaptı
Decathlon Eşcinsel Sapkınlığa Göz Kırptı
Çocuk Askerler İddiası
Bu haber 03 Nisan 2020, Cuma 14:05 tarihinde eklendi. 2297 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İlçedeki vatandaşlara maske ve eldiven dağıtıldı

Kırklareli'nin Pehlivanköy ilçesinde koronavirüsle mücadele çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanlığı ekipleri ve Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından dışarı çıkmak zorunda kaldıkları zaman kullanmaları için vatandaşlara maske ve eldiven dağıtımı yapıldı.
İlçedeki vatandaşlara maske ve eldiven dağıtıldı

Kırklareli'nin Pehlivanköy ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında belediye ekipleri tarafından ilçenin çeşitli noktalarına el dezenfektanları koyuldu.

İlçe belediyesine gelen vatandaşların ateş ölçümleri yapılıyor ve maske veriliyor. Ayrıca yoğun olarak kullanılan ana caddeler deterjan ve çamaşır suyu ile yıkandı.

"Her türlü önlemi alıyoruz ama lütfen evinizden çıkmayın!"

Bu süreçte hem kendilerini hem de sevdiklerini korumak adına çok hayati bir ihtiyaç olmadıkça evlerinden çıkmaması konusunda uyarıda bulunan Pehlivanköy Belediye Başkanı Hüseyin Açıkel; "Komşularınızı ziyarete gitmeyiniz, ziyaret taleplerini de kabul etmeyiniz. Tedbirli olunuz. Evde kal Pehlivanköy hep birlikte bu süreci aşacağız. Belediyemizce koronavirüs tedbirleri kapsamında gereken yapılıyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının dezenfekte işlemlerine devam ediliyorÇocuk oyun alanlarındaki oyun grupları sökülerek spor aletlerinin kullanılmaması için tedbirler alındı" dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali