Erdoğan: Faize Karşıyım
Huawei Uygurları Fişleyecek
Her Şey Çok Güzel Oluyor
Tok Avrupa'nın Aç Bebekleri
Bu haber 02 Mayıs 2020, Cumartesi 13:14 tarihinde eklendi. 2366 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muhtar Tuna hayırseverlere çağrıda bulundu

Edirne Merkeze bağlı Demirhanlı Köyü'nde 1 Eylül 2019'da yapımına başlanan cami inşaatı devam ediyor. Kurban Bayramı'na kadar tamamlanması planlanan cami inşaatının tamamlanabilmesi için Köy Muhtarı Ahmet Tuna hayırseverlerin desteğini beklediklerini söyledi.
Muhtar Tuna hayırseverlere çağrıda bulundu

Demirhanlı Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin bütçesi ve hayırseverlerin desteği ile yapımına başlanan caminin inşası devam ederken, Köy Muhtarı Ahmet Tuna, hayırseverlerden destek istedi.

Edirne'nin Demirhanlı köyünde Eylül ayında yapımına başlanan cami inşaatı devam ediyor. Köy muhtarı Ahmet Tuna, hayırsever vatandaşlara cami inşaatının bitmesi için yardım çağrısında bulundu.

"Köyümüze kardeş Selimiye Camii olarak kazandırmak istiyoruz"

Cami inşaatının bir an önce tamamlanmasını ümit ettiklerini söyleyen Muhtar Tuna, Kurban Bayramı'na kadar cami inşaatını bitirip köy halkının hizmetine açmayı planladıklarını belirtti.

1 Eylül 2019'da yapımına başlanan caminin inşaatının devam ettiğini ifade eden Muhtar Tuna; " Halen inşaatı devam eden bu camiyi köyümüze kardeş Selimiye Camii olarak kazandırmak istiyoruz. Bu mübarek Ramazan ayı içerisinde yapılan yardımlarla beraber hayırsever vatandaşlarımızdan yardım talebinde bulunuyoruz. Hayırseverlerimiz camimize sahip çıkarsa köy halkının da duasını kazanmış olacaklar" dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali