Çocuk Askerler İddiası
ABD’de Öfke Dinmiyor
 Hala Aynı Kafadalar
Bu haber 16 Mayıs 2020, Cumartesi 22:05 tarihinde eklendi. 863 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeşilay'dan çocuklara hediye

Edirne'de Yeşilay tarafından, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında bir hafta sonra sokağa çıkan 14 yaş altı çocuklara hediyeler verildi.
Yeşilay'dan çocuklara hediye

Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Sebahattin Bilgiç, yaptığı açıklamada, bir hafta sonra sokağa çıkan çocukların parklarda güzel vakit geçirdiğini belirtti.

Yeşilay görevlilerinin çocuklarla buluştuğunu aktaran Bilgiç, şunları kaydetti:

"Uzun zamandır çocuklarımızdan da ayrı kaldığımızın üzüntüsü içerisindeydik. Salgın tedbirleri kapsamında, yetkililerin almış olduğu kararlara istinaden 0-14 yaş grubunun kendilerine ayrılan zaman diliminde, çocuklarımız ile parklarda buluşma gerçekleştirdik. Yeşilay tarafından hazırlanan materyalleri çocuklarımıza dağıtarak, neşelerine ortak olduk. Bizler sağlıklı yaşam ve bağımlılıklardan uzak bir nesil için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, sürdüreceğiz. Bugün bizleri neşeyle karşılayan çocuklarımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. Tüm çocuklarımıza, ailelerine, Edirne'mize ve ülkemize sağlıklı bir yaşam diliyorum. Yaklaşmış olan Ramazan Bayramlarını da tebrik ediyorum."

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali