BİNLERCE ABD TANKI EDİRNE SINIRINA GELİYOR!
MÜFTÜ MUAMMER ZUKORLİC VEFAT ETTİ!
Suriye ve Beşar Esad konusunda Yanıldık
Bu haber 18 Ekim 2021, Pazartesi 14:52 tarihinde eklendi. 28 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Edirne AFAD ekiplerinden farkındalık eğitimi

Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından vergi dairesi personeline afet farkındalık ve yangın farkındalık eğitimi verildi.
Edirne AFAD ekiplerinden farkındalık eğitimi

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından 2021 yılı "Türkiye Afet Eğitim Yılı" olarak belirlenmiş ve tüm illerde Afet Eğitim Seferberliği başlatılmıştı. Bu kapsamda Afet Eğitim Seferberliği kapsamında eğitimlerini sürdüren AFAD ekipleri Edirne Vergi Dairesi Müdürlüğü personeline eğitim verdi.

Vergi Dairesi Müdürlüğü personeline Afet farkındalık ve yangın farkındalık eğitimi veren Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, deprem, yangın, sel ve su baskınları, taşkınlar ve genel afet durumları öncesi ve sonrası yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.

"Afet Farkındalık Eğitimleri" ile olası afet senaryolarında neler yapılması gerektiği, öncesinde ve sonrasında izlenilmesi gereken süreçler paylaşıldı. Eğitime katılan personeller, merak ettikleri soruların da yanıtını alma imkânı buldu. Eğitimlerde olası hasarların azaltılması için ön tedbirlerin, afet sonrasındaysa planlı ve doğru bir şekilde atılacak adımların hayatta kalmak adına büyük bir önem taşıdığı vurgulandı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali