Yahudilerin Her Yere Ektiği Gargat Ağacı Nedir?
Paris Olimpiyat Oyunları'nda Fransız Sporcular İçin Başörtüsü Yasağı
İstanbul Sözleşmesinin FETÖ Ayağı mı?
Camide İçki İçen Alçak Yakalandı
Bu haber 04 Eylül 2023, Pazartesi 13:55 tarihinde eklendi. 138 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LGBT Terörü Kreşe İndi: 5 Yaşındaki Çocuklara ‘İlişki Odası’ Açtılar!

Küresel sermayenin desteğiyle her geçen gün büyüyen LGBT lobisi, etki alanını giderek artırıyor. Dijital platformları ele geçiren, algı operasyonlarını okullara taşıyan LGBT lobisi artık doğrudan anaokulu seviyesini hedef alıyor.
LGBT Terörü Kreşe İndi: 5 Yaşındaki Çocuklara ‘İlişki Odası’ Açtılar!

Son dakika haberleri: Küresel sermayenin arkasında durduğu LGBT lobisi, eylemlerini teröre dönüştürdü. Sınır tanımayan, etki alanı artırarak özellikle Batılı ülkelerde kirli bir propaganda ağı yürüten LGBT lobisi dijital platformları propaganda aracı olarak kullanıyor.

SKANDAL "OYUN ODALARI"

Bununla yetinmeyerek danışmanlık adı altında okullara sızan, liseden ilkokula kadar inen kirli lobi, artık kreş çocuklarını hedef almaya başladı. Alman basınında yer alan haberler, LGBT lobisinin yeni planını açığa çıkardı. Almanya'nın Kerpen kasabasında bir kreşte, "ilk cinsel deneyim" adı altında 4-5 yaşındaki çocukların kendi kendine kalarak kullanacakları sözde "oyun odaları" açılmaya başlandı.

"AYNI CİNSİ KEŞFEDİN"

Welt gazetesinin haberine göre bu sözde oyun odaları, küçük çocukların yalnızca kendi kendilerini "keşfetmeleri" amacını da içermiyor. Odaya giren çocuklar, aynı cins ile de "keşif oyunları" oynayabilecek.

Söz konusu kreşin bu odaları "çocuklara çocuk cinselliğinin denenmesi için hür alanlar tanınması" için kurduğu belirtilirken eyalet yönetiminin de bu LBGT odalarını desteklediği öğrenildi. Josefine Paul liderliğindeki eyaletin çocuk bakanlığı gelen tepkiler üzerine "Çocukların cinsel davranışlarının önlenemeyeceğini ve bu konuda hiçbir yasal düzenlemenin bulunmadığı söyleyerek kreşlere engel olmayacağını" belirtti.

"KADIN ERKEK ROLLERİNDEN UZAK DURUN"

Bir başka skandalsa Rheinberg kasabasında yaşandı. Anaokulları, "doktor oyunları" oynanması için özel odalar açmaya başladı. Ülke genelinde birçok eyalette LGBT faaliyetlerinin okullara dayatılmasının normal görülmesi yaygınlaşırken, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde eğitimcilere dağıtılan "Kreşte LGBT!" başlıklı bilgilendirme kağıtlarında, kadın ve erkek rollerinin net olduğu kitapların kullanımından uzak durulması tavsiye ediliyor. Söz konusu bilgilendirme kağıtlarında "Çocuk sahibi olmanın şartı doğuştan kadın olmak değil, bunu erkekler de yapabilir" ifadeleri yer alıyor.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Trakya22 Haber Portali